Članovi saveza

Konjički klub Breza

NazivKonjički klub Breza
PredsjednikJelisaveta Vukuša
AdresaPrigradska ulica III odvojak 44
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel098 417 210
Emailiva.jurak@zg.t-com.hr
OIB03444593807


Konjički klub Hiperion

NazivKonjički klub Hiperion
PredsjednikPascal Jean Guy Renard
AdresaFakultetsko dobro 7/2
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel0915024033
Emailinfo@kk-hiperion.com
OIB39779961423

Konjički klub Jarun

NazivKonjički klub Jarun
PredsjednikZdravko Novak
AdresaVrbje bb
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel01 3841 228
Emailannovak@gmail.com
OIB14377492857
Facebook: www.facebook.com/konjickiklub.jarun

Sportski konjički klub SEM

NazivSportski konjički klub SEM
PredsjednikNikica Prvanović Babić
AdresaČrešnjevec 4a
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel:
Email:karoca1@net.hr
OIB68275798615

Sportski konjički klub Sv. Juraj

NazivSportski konjički klub Sv. Juraj
PredsjednikStjepan Grilec
AdresaIgrališna ulica 22
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel0995100101
Fax:
Emailskk.svjuraj@gmail.com
OIB03430048204


Konjički klub Zagreb

NazivKonjički klub Zagreb
PredsjednikBoris Kelemen
AdresaR. Cimermana 5
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel091 2003 867
Emailured@odvjetnik-kelemen.hr
OIB52097603014


Konjički klub Konjičko društvo Zagreb

NazivKonjički klub Konjičko društvo Zagreb
PredsjednikMarko Ulaga
AdresaRadoslava Cimermana 5
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel:
Emailkdzagreb@net.hr
OIB71867702085


Konjički klub Edek

NazivKonjički klub Edek
PredsjednikDenis Gugić
AdresaViktora Kovačića 12
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel091 6536 562
Emailkkedekinfo@gmail.com
OIB85562553089


Konjički klub Sokol Dupci

NazivKonjički klub Sokol Dupci
PredsjednikMladen Kindl
AdresaStari dvor 35
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel095 8994 559
Emailkksokoldupci@gmail.com
OIB47006092765

Konjički klub Evago

NazivKonjički klub Evago
PredsjednikGoran Golubiček
AdresaSlavka Čora 1b
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel091 2231 932
Emailgolubicek@gmail.com
OIB54546502669

Konjički klub Batida

NazivKonjički klub Batida
PredsjednikDragan Milanović
AdresaČrešnjevec4a
Broj pošte10000
MjestoZAGREB
Tel:
Emailkaroca1@net.hr
OIB99671782265
Žiro-računHR9124840081135139756

O nama

Predsjednik

  • Damir Djelmić

Dopredsjednik

  • Denis Gugić

Glavni tajnik

  • Tomo Kadić

Izvršni odbor

  • Damir Djelmić predsjednik
  • Denis Gugić    
  • Andrea Novak Djelmić 
  • Janja Žic
  • Iva Jurak Lukičić
  • Renato Levanić
  • Ante Šimleša
  • Kristijan Babić
  • Zdravko Balaško 

Nadzorni odbor

  • Pane Handžinski – predsjednik nadzornog odbora
  • Petar Jurčević
  • Marko Ulaga